Murat Dalkılıç aşk yaşadığı sevgilisine film teklifi götürdü

Murat Dalkılıç, Yeni Filmi İçin Aşk Yaşadığı Hande Erçel’e Teklif Götürdü

Murat dalkılıç aşk yaşadığı sevgilisi Hande Erçel, sevgilisinden ayrılmaz ayrılır Murat Dalkılıç ile aşk yaşamaya başladı. Dalkılıç, yeni filminde oynaması için sevgilisine teklif götürdü.

Popçu Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur’un 2 yıllık evliliği geçen Eylül’de bitmişti. Murat Dalkılıç ayrılıktan 3 ay sonra oyuncu Hande Erçel ile aşk yaşamaya başladı. Hande Erçel de sevgilisi Mehmet Dinçerler’den daha yeni ayrılmıştı. İkili birlikte kamera karşısına geçecek.

KARŞILIKLI GERİLİM FİLMİNDE OYNAYACAKLAR

Sevgililer yeni başlayan ilişkileri başlatmak için ortak bir işe karar vermek. Murat Dalkılıç başrolünü oynayacağı, çekimlerine Ocak ayında elinde Erçel’i elden çıkardığı filmin kadrosuna başlanacak.

Murat Dalkılıç filmin çekimlerini ertelenen filmin Merve Boluğur ile oynayacaktı. Çift boşandı, Merve Boluğur projeden vazgeçti. Popçu üzerine üzerinde eski sevgilisi Ekin Türkmen’e teklif götürdü. Ancak “Hayır” cevabı aldı. Star TV’deki ‘Siyah İnci’ dizisinde oynanacak Hande Ercüel’in içeriğine “Murat ile başrolü paylaşacağım için çok heyecanlıyım” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir